Strony I Sklepy Internetowe Rzeszów Krosno Profesjonalne Realizacje

Oceń ten artykuł
(10 głosów)

Tworzenie Stron I Sklepów Internetowych Rzeszów Krosno Jasło-Atrakcyjne Ceny. Zarządzanie Stroną Firmy | Zadzwoń Tel: 661 036 797

Szanowni Państwo,

Tworzymy profesjonalne strony internetowe www, sklepy internetowe, strony wizytówki do samodzielnego zarządzania treścią dla potrzeb indywidualnych, firm, oraz nieodpłatnie dla stowarzyszeń, szkół i organizacji pozarządowych non-profit. Oferujemy cały projekt. Kontrahent dostaje gotową stronę pod dowolnym wybranym adresem. Koszt budowy strony dostosowujemy do budżetu Kontrahenta. Ceny już od 1000 zł za kompletną stronę. Działamy zarówno na terenie miast Rzeszowa, Krosna, Jasła, Ropczyc oraz na terenie całego Podkarpacia i innych województw.

 

ZADZWOŃ: 661 036 797

 

Klient dostaje najszybszy serwer plików w kraju i bardzo wydajny serwer bazy danych MySQL. Do każdej strony internetowej dodajemy profesjonalną skrzyknę pocztową email z dowolną nazwą (@twojadomena.pl), oraz dowolną domenę z końcówką .pl. Ponadto każda strona internetowa chroniona jest kopią bezpieczeństwa co 24h, a przypadku problemów, czy chęci rozbudowy strony służymy profesjonalną pomocą 24h/7 dni w tygodniu.

 

 strony internetowe rzeszów

 

Posiadamy bardzo duże doświadczenie, które skutecznie wykorzystujemy w realizacji stron internetowych. Od kilku lat wspieramy organizacje pozarządowe działające na rzecz naszego wspólnego dobra. Zależy nam aby firma Klienta rozwijała się i żeby był on zadowolony z naszych usług, oraz polecił nas swoim znajomym. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, projekt strony dostosowujemy do budżetu Klienta. Dobrze zaprojektowana i zarządzana strona internetowa to podstawa każdego biznesu! 

Strony internetowe jakie tworzymy są responsywne i poprawnie wyświetlają się na ekranach różnych urządzeń mobilnych (laptopów, tabletów, smartfonów, telefonów komórkowych i komputerów stacjonarnych)

Prowadzenie i optymalizacja strony www:

Wariant I:

Koszt 200 zł netto/miesiąc. Koszt usługi zawiera:

- działania na stronie www

- dodawanie do 4 wpisów miesięcznie na stronę,

Wariant II:

Koszt 400 zł netto/miesiąc. Koszt usługi zawiera:

- działania na stronie www.

- dodawanie do 10 wpisów miesięcznie na stronę. w tym edycja istniejących treści, dodawanie zdjęć i materiałów nadesłanych przez zamawiającego.

Wariant III:

Koszt 600 zł netto/miesiąc. Koszt usługi zawiera:

- działania na stronie www.

- dodawanie do 15 wpisów miesięcznie na stronę.

- optymalizacja strony dla wyszukiwarek

- aktualizacja oprogramowania dla strony

- kampanie Google Ads po ustaleniu wysokości budżetu z klientem

 

 

Cennik Strony Internetowe Rzeszów, Krosno, Jasło, Ropczyce (cennik netto)

Opis
Przeniesienie strony
Instalacja strony
Instalacja sklepu
Strona wizytówka
Hosting + serwer
Pozycjonowanie strony
Poczta firmowa (gmail)
Strona Classic
Sklep internetowy
Prowadzenie strony I
Prowadzenie strony II
Prowadzenie strony III
CENA:
od 500 zł
od 100 zł
od 2500 zł
od 1500 zł
400 zł rok
od 600 zł
400 zł
od 1500 zł
od 3000 zł
200 zł/mc
400 zł/mc
600 zł/mc

Dlaczego my?

Agencja MultiBiuro Rzeszów świadczy kompleksowe usługi dla firm, to m.in.: budowa stron internetowych, outsourcing usług IT, projekty graficzne, wydruki, kolportaż i rozdawanie ulotek, plakatowanie, oraz wypożyczalnia rowerów i sprzętu rowerowego Rent Bike  - Rzeszów, Krosno, Jasło, Ropczyce. Atrakcyjne ceny.

Nasi Specjaliści:

Kontakt

  •  MULTIBIURO RZESZÓW
  •  725 858 105
  •  661 036 797
  •  kontakt@multibiuro.rzeszow.pl

5

Multibiuro
Reformacka 6, 35-026 Rzeszów, Poland

więcej..